www.turistickyweb.cz
jméno: heslo: Zapomněl/a jsem heslo
RSS export
Co je RSS?

RSS (angl. Really Simple Syndication) je formát pro výměnu obsahu založený na XML. Chcete-li být stále informováni o novinkách na našem (či jiném) serveru a nevyhovuje-li Vám občasné zasílání novinek mailem, je formát RSS to pravé co potřebujete.

K pohodlnému využívání této služby potřebujete RSS čtečku a adresu rss kanálu serveru. RSS čtečka je jednoduchý program, který v určitém nastastavitelném intervalu vyhledává novinky na stránkách, jejichž rss kanály jste si vybrali. Nemusíte se tedy obtěžovat s opětovným navštěvováním Vašich oblíbených webů s očekáváním, že je na nich něco nového, nýbrž pohodlně si přečíst veškeré novinky na Vašem RSS klientovi. Adresa kanálu bývá zpravidla dostupná na některé ze servisních stránek Vámi oblíbeného webu. Zjistit se dá také pomocí vyhledávacích služeb - např. na www.google.com zadejte do pohle VYHLEDAT text v následujícím formátu: RSS site:adresa.cz

Hlavní RSS kanál: http://www.turistickyweb.cz/rss/hlavni.xml

Po zkopírování těchto adres do Vaší RSS čtečky již budete informováni o každém novém článku, tipu a inzerátu na našem serveru automaticky.

Doporučená RSS čtečka: FeedReader 2.0 CZ je zdarma ke stažení na adrese http://www.slunecnice.cz/product/FeedReaderCZ/.
 
autor: Pecho-it.cz & Foxlea Design & predevším Vy 2006.