www.turistickyweb.cz
jméno: heslo: Zapomněl/a jsem heslo
Všeobecná pravidla
Turistický web.cz neklade na návštěvníky ani uživatele mnoho nároků. Přesto prosíme o dodržování několika následujících bodů. Jejich dodržením, se vyhnete případným komplikacím a neshodám při svém pobytu zde. Děkujeme!

- Na Turistickém webu, jsou přísně zakázány veškeré projevy, které jakýmkoliv způsobem porušují současné zákony České Republiky.

- Vzhledem k zaměření stránek, je přísně zakázáno v rámci galerií vystavovat jakékoliv pornografické, i jiné materiály, které svým obsahem nespadají do tématiky serveru!

- Vyvarujte se prosím používání zbytečných vulgarit, urážek a napadání ostatních návštěvníků webu.

- Zkuste v rámci možností používat spisovnou češtinu. Usnadníte ostatním návštěvníkům orientaci v textu a vyhledávacím robotům jejich práci ;)

- Mějte trpělivost, při schvalování a zveřejňování svých zápisků. I správci jsou pouze lidé.

- Provozovatelé Turistického webu.cz, nenesou zodpovědnost za žádné případné škody, vzniklé na základě informací, poskytnutých registrovanými uživateli!

Systém Turistického webu
Pokud Vám není jasný systém, na kterém naše stránky fungují, pokusíme se jej v několika bodech objasnit.

Pokud Vám stačí pouze číst a nemáte potřebu komentovat, ani jinak příspívat do obsahu stránek, není třeba dělat nic. Registrace do systému pro Vás není nutná.

V případě, že potřebu komentovat a vkládat vlastní obsah naopak máte, je třeba podniknout následující kroky.

Po úspěšném zaregistrování, se Vám automaticky vytvoří uživatelský účet, se statusem 1. Tento status, Vám umožňuje libovolně vkládat vlastní, či komentovat zápisky ostatních uživatelů. Vaše příspěvky jsou ovšem kontrolovány a schvalovány uživateli, disponujícími statusem větším.

Pokud Vás místní dění zaujme tolik, že se stanete pravidelným návštěvníkem a především autorem, dostanete přidělen uživatelský status 2. Jeho majitelé mají shodné pravomoce jako u prvního stupně, ovšem s tím rozdílem, že své zápisky již schválují a vpouštějí do systému sami.

Poslední stupeň veřejného uživatelského stupně, je status 3. Kdo jím disponuje, má již možnost ovládat a editovat velkou část celého webu. Tento stupeň bude přidělován pouze úzké skupině zkušených uživatelů.

 
autor: Pecho-it.cz & Foxlea Design & predevším Vy 2006.