www.turistickyweb.cz
jméno: heslo: Zapomněl/a jsem heslo
Hodnocení podniku
Sporthotel
Foto můžeš přidat jen pokud jsi přihlášen!
 
Obec: Zátoň
Lokalita: Jižní Čechy
Aktuální hodnocení: 1.00

přidat podnik
Vkládat hodnocení mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé! - Zaregistrovat
tento uživatel nemá svojí ikonu, domluvte mu, ať si nějakou opatří!
VilemzRozmberka - 25. 07. 2013, 17:09 | Mé hodnocení: 1

Hotel na solidní úrovni na dobrém místě v údolí Vltavy mezi Českým Krumlovem a Rožmberkem nad Vltavou zvlášť možno doporučit pro aktivní sportovce Ti si mohou přímo v hotelu zahrát tenis squash fotbal stolní tenis odpočívat ve wellness centru a koupat se ve venkovním nebo v krytém vyhřívaném bazénu. V okolí je mnoho zajímavých cyklotras. Kola je možné si půjčit přímo v hotelu.
Pracovníci hotelu v jeho sousedství postavili sportovně relaxační okruh s naučnou stezkou. Na pěti zastaveních rozlehlé hotelové louky se návštěvníci dozvědí nejdůležitější informace o vzniku původního lesa řece Vltavě a historii Zátoně. Tato stezka zároveň supluje i dva běžecké okruhy v délce 1,4 a 1,6km tedy vhodné místo pro jogging.
Hotelový personál také zajišťuje pro své hosty vstupenky na kulturní akce a do památek v okolí například na divadelní představení na otáčivém hledišti v Českém Krumlově Mezinárodní hudební festival atd. To je výborné protože to šetří spoustu času. Výborná je i kuchyně zdejší hotelové restaurace která využívá místních surovin kuchaři denně připravují čerstvé pstruhy na několik způsobů kteří pochází z nedaleké líhně. Špičkový podnik vyšší cenové kategorie kterému nelze nic vytknout.

 
 
autor: Pecho-it.cz & Foxlea Design & predevším Vy 2006.