www.turistickyweb.cz
jméno: heslo: Zapomněl/a jsem heslo
Hodnocení podniku
Restaurace - koupaliště - pod Resslem
foto podniku
 
Obec: Most
Lokalita: Severní Čechy
Aktuální hodnocení: 2.33

přidat podnik
Vkládat hodnocení mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé! - Zaregistrovat
elbunda
elbunda - 3. 10. 2007, 14:42 | Mé hodnocení: 5

Bohužel musím dát taky za pět. I když já jsem si docela pochutnal rozhodně mně netěšila situace kdy já se cpu a kolega Babinskej nešťastně sedí u plného talíře. Ta jeho "místní specialita" skutečně nebyla poživatelná bál bych se to jíst. No a obsluha tentokrát absolutně zklamala že se ani neobtěžovala s omluvou.....jo a ještě nealko pivo Budvar - to se taky nedalo.

 
babinskej
babinskej - 23. 09. 2007, 10:17 | Mé hodnocení: 5

Ač hodnocení ostatních je více než příznivé já jsem si z tohoto lokálu odnesl jeden z nejhorších zážitků z restauračních zařízení co mě kdy potkalo. Po výběru z jídelního lístku a dotazu na tachnologii výroby vybraného pokrmu jsem se už těšil na dobrý oběd. Jaké bylo moje zklamání když po úmorně dlouhém čekání jsem obdržel něco co bych ani při nejbujněší fantazii nemohl nazvat jídlem pro lidi. Maso nebylo masem - z deklarovaných 150 gramů bylo masa asi 5 gramů vše ostatní všelijak pokrocený špek a šlachy. Slíbený trojobal se v kuchyni změnil na těstíčkovou krustu příšerně spálenou tvrdou a nacucanou olejem. Poté co jsem tu hrůzu vrátil obsluha se nezeptala zda si přeji připravit porci novou ba se ani neomluvila za tot faux-pass neomluvila. Jediné co je zajímalo bylo placení. V této restauraci "U Nudle" jak jsem si ji přejmenoval jsem byl naposledy. Návštěvu nedoporučuji.

 
deseo
deseo - 2. 07. 2007, 10:52 | Mé hodnocení: 1

Jedna z mých nejoblíbenějších a tím pádem i nejnavštěvovanějších restaurací v Mostě. Skvělá obsluha i výběr jídel příjemné prostředí - nemám co vytknout

 
elbunda
elbunda - 28. 06. 2007, 20:37 | Mé hodnocení: 1

Můžu Tě ubezpečit že pokud neni narváno tak kuchyně je excelentně rychlá.

 
Gryzor
Gryzor - 28. 06. 2007, 20:25 | Mé hodnocení: 1

Ač veřejné plovárny a vše tohoto typu nemam absolutně v lásce musím udělat výjimku. Není sice pravděpodobné mě zde potkat v plavkách ale v místní hospůdce na obědě jistě párkrát ano.
Jedl jsem zatím jen jedou ale několika obědů se již zůčastnil. Nenapadá mě nic co bych vytkl. Snad jen větší hluk (ale jsme přece na koupalku) a pomalejší kuchyni. Ale zase při vytíženosti podniku... Doporučuji a za 1

 
elbunda
elbunda - 24. 06. 2007, 14:46 | Mé hodnocení: 1

Nově zrekonstruovaná restaurace v areálu místního letního koupaliště. Výborná kuchyně dobré ceny a příjemná obsluha - nelze nedoporučit! Točí zde Budvar. V areálu kromě koupání můžete nalézt dětské hřišté krytý tenisový kurt a minigolf. Jedinou mochou zde shledávám špatný přístup pro automobilisty - pokud je počasí na koupání tak zde nezaparkujete z jednoho prostého důvodu: není zde parkoviště. Horší jednička.

 
 
autor: Pecho-it.cz & Foxlea Design & predevším Vy 2006.