www.turistickyweb.cz
jméno: heslo: Zapomněl/a jsem heslo
Hodnocení podniku
Restaurace Třebívlice
foto podniku
 
Obec: Třebívlice
Lokalita: Severní Čechy
Aktuální hodnocení: 2.75

přidat podnik
Vkládat hodnocení mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé! - Zaregistrovat
elbunda
elbunda - 24. 06. 2012, 22:15 | Mé hodnocení: 5

Tak po letech opět v Třebívlicích a tentokrát je to jasná nedostatečná. Nevím co se zde změnilo ale fakt že při návštěvě hospody místo pozdravu dostanete vynadáno mluví za vše. "Co chcete? Musíte počkat je tu plno lidí" (= jeden obsazený stůl v lokále + 2 lidi na terase). - Tak rychle jaký pivo?
- Jaký máte?
- Desítku Jedenáctku.
- Tak si dám desítku
- Jakou?
- Jakou máte?
- Kozel Gambrinus
- Dám si Kozla....a k tomu utopence
- Utopenci nejsou
- Tak teda klobásu
- Ta taky neni
- A co teda je?
- Nic došel chleba
- Dobrá tak nic zaplatim to pivo rovnou
- No to snad zaplatíte všichni najednou ne?
- Můžu ho zaplatit hned?
- (nějaké neidentifikovatelné zavrčení)

Nakonec se mi ještě od kolegů kteří tam hodlali trpět déle donesla informace že je okradl o 2 piva které zřejmě "nedopatřením" připsal na lístek. TAKŽE NA TUTO HUMUSÁCKOU HOSPODU POZOR!

 
elbunda
elbunda - 24. 09. 2009, 22:40 | Mé hodnocení: 1

Musím opět změnit hodnocení tentokrát zpět na jedničku. Výborný hovězí guláš se šesti rychlá obsluha výborná točená černá limonáda a to vše za 59kč.

 
elbunda
elbunda - 14. 06. 2009, 11:10 | Mé hodnocení: 4

Tak bohužel už to není co bývalo. Včera jsem zastihl tuto hospůdku v neutěšené situaci kdy obsluha nestíhala. Přestože se zde konala každoroční kulturní akce vypadalo to že personál s tím vůbec nepočítal. Oběd ušel hotovka za 50kč ale už nechutnala tak jako dříve a točená malinovka které by seděla značka "sajrajt z chemičky" se pít nedala.

Horší situace nastala večer kduy jsme vyhladovělí byli zprvu odmítnuti s tím že jídlo nedostaneme - kuchařka nestíhá. Po kratším domlouvání nám byl nabídnut hromadně smažák což nešlo odmítnout. Až do včerejšího dne jsem si myslel že na smaženém sýru s hranolkama není co zkazit. Sýr v příšerně tlustém přiláleném obalu vytekl jako kaše chuť taková nijaká - dle mého šlo spíš o nějakou sýrovou náhražku. Hranolky přesolené a zeleninová obloha nevím proč plná pepře což mě ani nevadilo ale většině kolegů ano.


Škoda asi jsem tuto restauraci příliš chválil už nebudu. Pštku nedávám jen kvůli tomu že nás nenechali o hladu (i když ani jeden z nás večeři nedojedl)

 
elbunda
elbunda - 17. 06. 2007, 21:10 | Mé hodnocení: 1

Tuto hospůdku můžu s klidným svědomým doporučit. Navštěvuji jí pravidelně 1 - 2x ročně a kvalita stále na výši! Ceny jsou nezvykle nízké ať už za nápoje tak i za jídlo. Denně výběr z cca 5-ti hotovek za jednotnou cenu - momentálně 45Kč. Porce dostačující i pro ty největší jedlíky. Velký výběr z minutek (ceny opravdu až podezřele nízké) které se servírují na šišatých talířích. Točí zde Zlatopramen i limonádu. Obsluha příjemná posezení venku je bezva a interiér vkusný. Jednička s hvězdičkou!

 
 
autor: Pecho-it.cz & Foxlea Design & predevším Vy 2006.