www.turistickyweb.cz
jméno: heslo: Zapomněl/a jsem heslo
Zajimave lokality k foceni (Severní čechy)
 
Gryzor
Gryzor

Nemate nekdo drazi turistici Tip na nejake zajimave, autem dostupne historicke objekty/lokality vhodne k foceni (se slecnami atd. :) v severních čechách (Mostecko, Chomutovsko, Žatecko) Nejlepe volně dostupné, klidné ruiny hradu, kostely, kaple atp. Fotecka by potesila... Predem diky :)

 
Zpět na seznam témat
Vkládat komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé! - Zaregistrovat
elbunda
elbunda - 15. 07. 2009, 09:56

No myslím, že proti Českému Švýcarsku nikdo nic nenamítne. Zajímavé přírodní skalní útvary, zříceniny, apod.

 
Pavek
Pavek - 29. 10. 2008, 19:30

Já bych také doporučil zámek Jizeří(http://wiki.mapy.cz/index.php/Jeze%C5%99%C3%AD_%28z%C 3%A1mek%29),sice už je to nějakej ten pátek co jsem tam byl ale je tam pěkné prostředí a podle mapy jsou tam v okolí i nějaké ty vrchy Jánský vrch,Medvědí hora či Terezijina vyhlídka.

 
elbunda
elbunda - 25. 01. 2007, 23:10

Ještě mně napadá zřícenina hradu Rýzmburk, viděl jsem někde na netu pár povedených fotek od Hodače, tam by ses asi taky vyřádil. Já jsem tam ještě nikdy nebyl (ostuda, máme to kousek u nosu), ale chystám se na kole.

 
elbunda
elbunda - 25. 01. 2007, 22:59

Stekník. Do zahrady Tě tam pustí dovnitř zatím asi ne (ale zpřístupněn by měl být údajně už brzy). Jako bych to viděl: Hejno nahatých krasavic pobíhajících mezi sochami :)))) Jina zápis je na http://www.turistickyweb.cz/vylet/do-zatce-pres-steknik-bez- jedine-snehove-vlocky/

 
 
autor: Pecho-it.cz & Foxlea Design & predevším Vy 2006