www.turistickyweb.cz
jméno: heslo: Zapomněl/a jsem heslo

Buďte vítáni

Netušíte-li, kde se nyní nacházíte, tak vězte, že jste právě vstoupili do internetové databáze obsahující Vámi zaznamenané turistické výlety, a jak napovídá titulek - i něco navíc. I vy se můžete stát tvůrcem těchto stránek, jedinou Vaší povinností je registrace zápisníku!

Technické novinky

  • 31. 01. 2016 Omlouváme se za nedávné problémy při zadávání nových zápisů. Chyby na straně serveru jsou opraveny a nyní je možné zápisy opět přidávat i editovat.
  • 28. 09. 2009 Opravena chyba v ukládání fotek bez komentáře.
  • 9. 09. 2008 Možná jste zaregistrovali nedostatky ve fuknčnosti našich stránek během dnešního rána, vše bylo způsobeno přesunem Turistického webu k jinému poskytovateli webhostingových služeb. Veškeré funkce jsou již zprovozněny, věříme, že tento přesun značně vylepší dostupnost stránek.
  • 22. 05. 2008 DŮRAZNĚ UPOZORŇUJI, ŽE TURISTICKÝ WEB NESLOUŽÍ K PROPAGACI JAKÝCHKOLIV POLITICKÝCH AKTIVIT! Z tohoto důvodu veškeré pokusy o propagaci jakéhokoliv politického spolku okamžitě mažu a dokud budu tento web spravovat, tak nedovolím, aby si zde kdejaký příživník přihříval polívčičku i když je v pozadí jakási rádobyturistická činnost. Toť má reakce na pokus jistého politického spolku zviditelnit se na Turistickém webu. Běžte si otravovat jinam!
Anketa Kam se chystáte na dovolenou?
Do zahraničí, mám rád (a) luxus a klídek 12.96 %
Do zahraničí, vyvíjet fyzickou aktivitu 11.11 %
Trampovat v naší přírodě 47.22 %
Povalovat se v naší přírodě 12.96 %
Nikam 15.74 %

celkem hlasů: 108
Statistiky webu Registrovaných: 176
Celkem výletů: 175
Celkem podniků: 149
Vloženo pozvánek:
Přidáno inzerátů:
 
autor: Pecho-it.cz & Foxlea Design & predevším Vy 2006.